Arduino Orų stebėjimo stotis

konkursas
arduino

Šį, savo pirmąjį projektą programavau su Arduino. Prie Arduino prijungiau temperatūros, drėgmės sensorių (DHT11), Dirvožemio drėgmės sensorių, mq-2 pavojingų dujų sensorių ir kad visus šiuos duomenis galėčiau įrašyti prijungiau microsd kortelių skaitytuvo modulį. Visus gautus duomenis išsaugau txt formato faile. Arduino maitinimas nuo li-lon baterijo (18650 XTAR - 2200mAh), o ji kraunama naudojant TP4056 ličio baterijų įkrovimo modulį su apsauga, jis energiją gauna iš saulės panelės 5v 100mA.

Ateityje pridėti: atnaujinti laidus (šiuo metu tik ilgus turiu), temperatūros, drėgmės sensorius įdėti geresnius, papildomai pridėti vandens lygio sensorių, esp8266 esp-1 modulį, pridėti 1 papildomą Bateriją.

Ateityje ketinu sukonstruoti dar tris ir sujungti į bendrą nedidelį tinklą :artificial_satellite:
šios stoties ateites perspektyva, būtų tokia: jei norėčiau vasarą keliauti į sodybą ar kitą kokią vietovė, kuri priklauso man ir norečiau sužinoti, kokie ten orai dabar yra, ši stotis man pagelbėtų, nes žinočiau tikslius duonenis, o ne orų stoties, kuri yra neaiškiu atstumu nutolus nuo man reikiamos vietos, todėl ji pateiktų
ne visai tikslus duomenis, o maniškiai būtų daug tikslesni.

bandymas

pasiskirstę:

1. termometras už lango, visad tikslus :1st_place_medal:
  2. mano stotis :2nd_place_medal:
  3. www.accuweather.com :3rd_place_medal:
  4. www.gismeteo.lt

Konkursas #2018_PAVASARIS [BALSAVIMAS]
Konkursas #2018_PAVASARIS [BALSAVIMAS]

pridėdu bandymo rezultata