3D spausdintuvo surinkimas - Geetech Pro B - va902

Pirmas mano printeris, kurį nusprendžiau susirinkti - https://jpg.lt/3d-spausdintuvas-geeetech-i3-pro-b. Pradžia buvo sunki, kol supratau kas ir kaip. Kai pradejau jungti detalę prie detales nebegaliu sustoti.

jėga! laukiam atnaujinimų ! :slight_smile:

Na ka vakar surinkau printeri, buvo nesklandumu keletą, visu pirma kariavau su laidais nes norejau kuo greičiau paleisti, tai viska buvau sumaišes ir metė klaidas tai google padejo sustiguoti laidus i vietas. Aišku man tai paleidus printeri tai buvo visiškas kosmosas :smile: tai ka galvoju laikas pasileisti softa ir ziureti kaip dirba printeris, bet šitą malonumą pasilikau šiandienai vakar jau galva buvo pavargusi galvojimui.

Na ka sutvarkyti laidai ir paruoštas bandymams

ir pirmas testas bet susidūriau su x ašies važiavimo problema ji neranda home padėties ir nulekia i kita gala ir sustoja gal kokiu patarimų turite.

Pakomentuok aiškiau x ašies problema?
Kaip supratau vietoj to kad extrudorius važiuotų į kairę, jis važiuoja į dešine ir sustoja? ar kaip?
Šaip aš pastebėjau kad an geeetecho x ašies end stopas per toli pastatytas ir x ašies end pozicija yra už spausdinimo platformos ribų.

sumaisiau ne x asis o y (padas) man jis vaziuoja i mrieki o ne atgal link home daviklio

Naudoji repetier programa?
Matau jau spausdinai, tai kitas klausimas kai spaudi print viskas būna tvarkoj (taprasme X ir Y ašys gryžta į hom pzicijas)?

spauzdinau is sd kortos nes kompas kaskodel nepasigauna porto ir nemato printerio o asys tai spradejus spauzdinti ranka turiu pastumti biski. o grybauja y asis

cia nuoroda kaip instaliuoti draiverius - pabandyk gal kompas pasigaus.
http://www.geeetech.com/wiki/index.php/Acrylic_Prusa_Mendel_I3#Install_the_drivers
Jei pavyks prie kompo pajungti paziurek per repetier ar normalei randa home pozicijas.
Jei nepades - darkarta atydziai patikrink laidus, gali buti kad end stop jungikly ne i ta lizda ikisai.

Ant geeetech nelaba iseina apsukti variklio laidus, bet as kazkada ant kito 3d spausdintuvo buvau supainiojes ir apsukias atvirsciai variklio laidus - tai vietoj to kad vaziuotu pirmyn vaziavo atgal.

dekui as jau tuos driver jau koki 20 karta bandau ir butent tuo puslapiu naudojuos
vis dar bandau ieskoti sprendimu

Daugiau minciu neturiu. Jei laidai tvarkoj ir perkompa visvien grybauja, norejau siulyti printerio softa perrasyti. na bet jei pri kompo meiseina pajungti tai sis variantas atkrenta.

Ai dar viena ideja - turi arduino programa? jei ne parsisiusk joje yra draveriai arduinams (mazai tiketina bet gal pades) - geeetech rampsai arduino pagrindu sukurti.

pagaliau paleidau per laida jau matau ji tai dabar bandau ieskoti kaip pakeisti motoro krypti

motoro kryptis keiciama "Marlin’ softe. Tai reiskiasi tau reika atsisiusti geeetech’o konfiguruota marlina. pakeisti programos koda ir irasyti i kontrolery. bet tu neskubek - labai kesta kad jie geeetechus “kepa” masiskai. o tau vienam tokia beda

tai jau nebezinau ka daryti
liko tokie sprendimai

Dabar kai pajungiai prie kompo. Repetier programoje paspausk Y home pozicija. Jei tikrai variklis apsisukes tada platforma judes i prieky - atsirems i korpusa ir siektiek prasuks dirzely (isgirsi nemalonu burzgima). tada yra variantas mechaniskai apsukti varikly. bet pirma pabandyk.

taip ir yra su
kaip tu sakai
jis home daro i prieki o ne atgal

pastebejau pas tave foto. kad pastave su y platforma netaip kazkas.

gale variklis stovi priesingai - kazka tu surinkinedamas supainiojai

matau klaida gerai pastebejai

taip ir yra - tu Y platformos galines detales veidrodiskai pastatei. del to tavo variklis sukasi i priesinga puse